Login area
    English summary
 
 
      Main  > Home
  godzina: 6:15 Niedziela, 23 Marzec 2019     
WItamy w IC Media

Podstawowym profilem naszej działalności od kilku lat są druki lentykularne (inaczej- druki 3D, soczewkowe, przestrzenne, trójwymiarowe, animowane itp.). Nasze możliwości oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają na realizowanie dowolnych zleceń. Oferujemy duże formaty: plakaty 3D, standy, backlighty itp. zarówno w niskich jak i wysokich nakładach oraz małe i średnie formaty. Poprzez nasze realizacje stale pogłębiamy wiedzę na temat tej technologii, co umożliwia nam rozwój i odkrywanie nowych możliwości. Obecnie kładziemy duży nacisk na rozwój segmentu druku wielkoformatowego do druku wszelkiego rodzaju plakatów 3D z wykorzystaniem głównie soczewki 40 LPI.

Nasza firma skupia się na druku cyfrowym z zastosowaniem wielkoformatowych ploterów UV, druk jest wykonywany bezpośrednio na soczewce lentykularnej a następnie wykańczany za pomocą ploterów CNC. Ze względu na dominujący format naszym głównym rynkiem jest reklama wielkoformatowa taka jak citylight posters, billboardy itp.
Dużo uwagi poświęcamy również naszemu nowemu produktowi jakim są soczewkowe mobilne systemy wystawiennicze flip oraz 3D.

Więcej informacji na stronie www.3dprint.pl.

Zapraszamy...
Brak menu w liscie

PROMOCJE

  wszystko na temat drukw 3D - trjwymiarowych animowanych od may po duy format WWW.3DPRINT.pl